Příměšťáky pro starší

Příměšťáky pro starší
17. srpna

Je již pravidlem, že se druhý a třetí týden v srpnu setkává 40 dětí z Prahy 8 ve věku 8 - 15 let v klubu Vrtule, aby spolu prožili nabitých 10 dní pod vedením skvělých vedoucích a animátorů z našeho střediska. Na letošek jsme si toho na děti přichystali skutečně hodně a o adrenalinové aktivity nebyla nouze!

Nelze předat atmosféru a náladu, která po všechny dny mezi dětmi a vedoucími panovala. To byste museli zažít. Alespoň trochu si zážitky můžete přiblížit v přiložené galerii. Schválně, přihlaste se vy, kteří jste během 10 dní stačili vyrazit vlakem na lodě a naučili se zachraňovat tonoucího, vylézt spoustu horolezeckých stěn na vnitřní a venkovní stěně a projít náročné lanové aktivity? Navštívit přes dvacet krásných koní u policistů na Císařském ostrově, nebo nachystat zašifrovanou trasu v Zoo Praha pro své kamarády a vyfotit si selfie s hadem? Obě středy jsme prožili pod lektorováním našeho zdravotníka Tomáše, který nám pověděl, jak předcházetpřípadným střetům v městské divočině a ošetřovat zranění našich přátel a členů rodiny. Mimo to jsme dostali dopis z Bradavic - tedy Kobylis - školy čar a kouzel a prožili si vtipně náročný Majklův Memoriál. 
Bylo toho za ty dva týdny moc. Děkuji všem vedoucím za jejich nasazení při tvorbě programu, všem rodičům, kteří v nás mají takovou důvěru a svěřují nám své ratolesti a především děkuji těm nejdůležitějším, bez kterých by to nešlo - dětem! Dětem, které nám opět ukázali, že s dobrou náladou a zápalem se dá zvládnout všechno. 

 

Na fotky se můžete kouknout v následujících galeriích. 
Příměstský tábor pro starší - I. turnus

Příměstský tábor pro starší - II. turnus
Adam Nedvídek

Podpořte nás

DSCN1001

Pro potvrzení o poskytnutí daru, kontaktujte tel: 283029311, 734648946, e-mail: stredisko@sdb.cz spackova@sdb.cz 

Upřímně děkujeme za Vaše dary.

č. účtu na rekonstrukci vstupu: 2701348797/2010

----------------------------------------------------

Klub přátel střediska - více info zde

Více informací